Młody mężczyzna adwokat. Grafika w tle. Tekst na grafice: Adwokat Frankowiczów. Robię wszystko, aby kredytobiorcy mogli odzyskać swoją godność!

Jestem tu, żeby Ci pomóc

Wiem, że sprawy prawne – a w szczególności postępowanie przed sądem – często przerażają. Jeśli się obawiasz – wiedz, że nie musisz przechodzić przez to sama. Zaufało mi już wielu klientów, dla których byłam oparciem w sprawach o rozwód, trudnych konfliktach z rodziną czy pracodawcą. Prowadzę ogólną praktykę adwokacką – oznacza to, że możesz się do mnie zwrócić z praktycznie każdym problemem. Zachęcam Cię do skorzystania z moich usług. 

Konsultacja mailowa
(analiza umowy)

Masz krótkie pytanie, które nie wymaga osobistej rozmowy? Chcesz sprawdzić albo upewnić się, że w Twojej umowie też znajdują się klauzule niedozwolone? Nie wiesz jakich dokumentów potrzebujesz? Chcesz poznać ryzyka w swojej sprawie?

Wystarczy Ci konsultacja mailowa.
Możesz zadać do 5 pytań dotyczących tej samej sprawy, odpowiedź dostaniesz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty. Mailem. Proste, prawda?

Cena konsultacji: 129

Konsultacja prawna
(rozszerzona)

Pozwał Cię bank i masz sprawę w sądzie? A może zastanawiasz się czy to Ty powinieneś pozwać bank? Potrzebujesz rozważyć różne scenariusze i dowiedzieć się czy jesteś w stanie samodzielnie prowadzić swoją sprawę?

Potrzebna Ci konsultacja rozszerzona.
Konsultacja trwa 60 min. Spotkamy się w kancelarii lub online*.

Cena konsultacji: 400

W przypadku powierzenia prowadzenia sprawy: 100 zł

*Konsultacje online odbywają się za pośrednictwem skype lub innego komunikatora umożliwiającego videorozmowę.

Wycena roszczenia
z umowy kredytu

Masz wszystkie zaświadczenia z banku, ale nadal nie wiesz w jakiej wysokości masz nadpłatę? Pozwał Cię bank i chcesz zgłosić swoje roszczenie, ale nie wiesz ile pieniędzy możesz zażądać? Nie jesteś pewien czy pozew rzeczywiście będzie Ci się opłacał i czy w ogóle jest to gra warta świeczki?

Potrzebna Ci wycena roszczenia z umowy kredytu.
Prześlij swoje dokumenty, a przeprowadzimy symulację i wyliczenie potencjalnych roszczeń.

Cena wyceny: 400

Masz skomplikowany problem, czujesz, że podczas jednego spotkania możesz nie wyczerpać tematu? A może masz obawy czy wszystko dobrze zapamiętasz? Zwykle po powrocie do domu przychodzi Ci do głowy jeszcze milion pytań, o które zapomniałaś zapytać podczas spotkania?

Każdą konsultację możesz rozszerzyć o pakiet wsparcia e-mail

Cena pakietu: +100 zł

Wybierz tę opcję i przez 14 dni po naszym spotkaniu pisz w tej sprawie tyle razy ile potrzebujesz, bez obaw, że czegoś nie zrozumiesz.

Koniec wymówek!
Nie czekaj aż problem rozwiąże się sam.

Potrzebujesz więcej?

Sprawdź
moją ofertę VIP

Ktoś nie zapłacił faktury albo nie wykonał umowy? Chcesz nie tylko dowiedzieć się jakie masz opcje, ale także podjąć pierwszy krok, aby je zrealizować? Konieczne jest sporządzenie profesjonalnego pisma, w którym wezwiemy osobę łamiącą Twoje prawa do określonego zachowania. A może potrzebujesz odpowiedzi na pismo z urzędu lub innej instytucji?

Potrzebujesz pakiet: konsultacja prawna + pismo (do 3 stron). Po prostu – sprawa załatwiona.

Cena pakietu: 750 zł

Jeśli planujesz sprawę w sądzie, albo sprawa sądowa już się toczy i czujesz, że sam nie dasz rady – jestem tu, żeby Ci pomóc. Prowadzę sprawy z zakresu prawa bankowego (pozwy w sprawach frankowych, unieważnienie umowy kredytowej, odfrankowienie kredytu), prawa cywilnego, prawa spółek i nieruchomości. 

Wszystkie sprawy wyceniam indywidualnie w oparciu o ich prognozowaną czasochłonność.

©Kancelaria Adwokacka Jakub Ryzlak, NIP: 7262592614, 2020

Podziel się:

Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: