Młody mężczyzna adwokat. Grafika w tle. Tekst na grafice: Adwokat Frankowiczów. Robię wszystko, aby kredytobiorcy mogli odzyskać swoją godność!

Jestem tu, żeby Ci pomóc

Wiem, że sprawy kredytowe – a w szczególności postępowanie przed sądem w sporze z bankiem – przerażają. Jeśli się obawiasz – wiedz, że nie musisz przechodzić przez to sam. Zaufało mi już wielu klientów, dla których byłem oparciem w trudnych sprawach z instytucjami finansowymi. Prowadzę sprawy frankowe od ponad 4 lat, co oznacza, że wiem jak się w tych sporach odnaleźć, na co zwrócić uwagę, a czego się wystrzegać. Zachęcam Cię do skorzystania z moich usług. 

Analiza umowy

Chcesz sprawdzić albo upewnić się, że w Twojej umowie też znajdują się klauzule niedozwolone? Nie wiesz jakich dokumentów potrzebujesz? Chcesz poznać ryzyka w swojej sprawie?

Wystarczy Ci konsultacja mailowa.
Prześlij nam swoją umowę, a my powiemy Ci czy Twoja umowa zawiera postanowienia niezgodne z prawem i czego możesz się domagać w sądzie. Odpowiedź dostaniesz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty. Mailem. Proste, prawda?

Analiza umowy z załącznikami: bezpłatna

Prowadzenie sprawy

Chcesz pozwać bank? A może to bank Cię uprzedził i odebrałeś pozew albo nakaz zapłaty? Nie ma na co czekać.

Poprowadzimy Twoją sprawę od A do Z. Pomożemy Ci uzyskać potrzebne dokumenty, przygotujemy wyliczenia, pozew i inne pisma procesowe, przygotujemy Cię do rozprawy i będziemy Cię reprezentować aż do prawomocnego rozstrzygnięcia.

Wyślij nam swoją umowę i przeanalizujemy możliwe scenariusze.

Sposoby rozliczania
znajdziesz poniżej

Wycena roszczenia
z umowy kredytu

Masz wszystkie zaświadczenia z banku, ale nadal nie wiesz w jakiej wysokości masz nadpłatę? Pozwał Cię bank i chcesz zgłosić swoje roszczenie, ale nie wiesz ile pieniędzy możesz zażądać? Nie jesteś pewien czy pozew rzeczywiście będzie Ci się opłacał?

Potrzebna Ci wycena roszczenia z umowy kredytu.
Prześlij swoje dokumenty, a przeprowadzimy symulację i wyliczenie potencjalnych roszczeń wraz z wyjaśnieniami, które będziesz mógł przedstawić w sądzie

Cena wyceny: 1.000

W przypadku powierzenia prowadzenia sprawy: bezpłatne

Czas odzyskać swoją godność!
Nie czekaj aż problem rozwiąże się sam.

Chcesz, żebyśmy poprowadzili Twoją sprawę?

Sprawdź zasady rozliczeń

Po dokonanej analizie umowy indywidualnie ustalamy koszt prowadzenia sprawy. To co istotne: przedstawiamy wszystkie koszty, nie ukrywamy żadnych opłat, a jeśli sprawa toczyć się będzie w Warszawie – nie pobieramy dodatkowych opłat za uczestnictwo na rozprawie.

Zasądzone na naszą rzecz koszty zastępstwa procesowego dzielimy po połowie. 

Nie ma ukrytych dodatkowych kosztów ani skomplikowanych wzorów na wyliczenie premii. Zasady są jasne i przejrzyste.

Jednorazowe rozliczenie za kompleksowe prowadzenie sprawy przed sądami obu instancji – z góry określone i niezależne od tego ile czynności przyjdzie nam wykonać ani ile rozpraw zostanie wyznaczonych?

Jasna sprawa, zacznijmy współpracę.

Rozliczenie ryczałtowe jest wyceniane indywidualnie w oparciu o ich prognozowaną czasochłonność.

©Kancelaria Adwokacka Jakub Ryzlak, NIP: 7262592614, 2021

Podziel się:

Like this:

Like Loading...