Młody mężczyzna adwokat. Grafika w tle. Tekst na grafice: Adwokat Frankowiczów. Robię wszystko, aby kredytobiorcy mogli odzyskać swoją godność!

Jestem tu, żeby Ci pomóc

Wiem, że sprawy kredytowe – a w szczególności postępowanie przed sądem w sporze z bankiem – przerażają. Jeśli się obawiasz – wiedz, że nie musisz przechodzić przez to sam. Zaufało mi już wielu klientów, dla których byłem oparciem w trudnych sprawach z instytucjami finansowymi. Prowadzę sprawy frankowe od ponad 4 lat, co oznacza, że wiem jak się w tych sporach odnaleźć, na co zwrócić uwagę, a czego się wystrzegać. Zachęcam Cię do skorzystania z moich usług. 

Analiza umowy

Chcesz sprawdzić albo upewnić się, że w Twojej umowie też znajdują się klauzule niedozwolone? Nie wiesz jakich dokumentów potrzebujesz? Chcesz poznać ryzyka w swojej sprawie?

Wystarczy Ci konsultacja mailowa.
Prześlij nam swoją umowę, a my powiemy Ci czy Twoja umowa zawiera postanowienia niezgodne z prawem i czego możesz się domagać w sądzie. Odpowiedź dostaniesz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty. Mailem. Proste, prawda?

Cena konsultacji: 150

W przypadku powierzenia prowadzenia sprawy: bezpłatne

Prowadzenie sprawy

Chcesz pozwać bank? A może to bank Cię uprzedził i odebrałeś pozew albo nakaz zapłaty? Nie ma na co czekać.

Poprowadzimy Twoją sprawę od A do Z. Pomożemy Ci uzyskać potrzebne dokumenty, przygotujemy wyliczenia, pozew i inne pisma procesowe, przygotujemy Cię do rozprawy i będziemy Cię reprezentować aż do prawomocnego rozstrzygnięcia.

Wyślij nam swoją umowę i przeanalizujemy możliwe scenariusze.

Sposoby rozliczania
znajdziesz poniżej

Wycena roszczenia
z umowy kredytu

Masz wszystkie zaświadczenia z banku, ale nadal nie wiesz w jakiej wysokości masz nadpłatę? Pozwał Cię bank i chcesz zgłosić swoje roszczenie, ale nie wiesz ile pieniędzy możesz zażądać? Nie jesteś pewien czy pozew rzeczywiście będzie Ci się opłacał?

Potrzebna Ci wycena roszczenia z umowy kredytu.
Prześlij swoje dokumenty, a przeprowadzimy symulację i wyliczenie potencjalnych roszczeń wraz z wyjaśnieniami, które będziesz mógł przedstawić w sądzie

Cena wyceny: 1.000

W przypadku powierzenia prowadzenia sprawy: bezpłatne

Czas odzyskać swoją godność!
Nie czekaj aż problem rozwiąże się sam.

Chcesz, żebyśmy poprowadzili Twoją sprawę?

Sprawdź zasady rozliczeń

Jednorazowe rozliczenie za kompleksowe prowadzenie sprawy przed sądami obu instancji – z góry określone i niezależne od tego ile czynności przyjdzie nam wykonać ani ile rozpraw zostanie wyznaczonych? Jasna sprawa, zacznijmy współpracę.

Wszystkie sprawy wyceniam indywidualnie w oparciu o ich prognozowaną czasochłonność.

Jeśli chcesz, aby nasze wynagrodzenie było powiązane z wynikiem Twojej sprawy – nie ma problemu. Premię za sukces co do zasady łączymy z kwotą kredytu wypłaconą w złotówkach, dzięki czemu przed rozpoczęciem sprawy będziesz wiedział w jakiej jest wysokości. Nie ma ukrytych kosztów ani skomplikowanych wzorów na wyliczenie premii. Zasady są jasne i przejrzyste.

 Wszystkie sprawy wyceniam indywidualnie w oparciu o ich prognozowaną czasochłonność.

©Kancelaria Adwokacka Jakub Ryzlak, NIP: 7262592614, 2021

Podziel się:

Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: